خرید بازی مافیا

برای خرید بازی مافیا می توانید از انواع محصولات بالا انتخاب کنید و به صورت آنلاین پرداخت نمایید و با استفاده از پست یا پیک موتوری محصول را در درب منزل خود تحویل بگیرید.

درباره بازی مافیا

بازی مافیا یک بازی گروهی می باشد و افراد در این بازی به دو گروه تقسیم می شوند یک گروه که نقش بقیه افراد را می دانند که مافیا نامیده می شوند و یک گروه که نقش بقیه ی افراد را نمیدانند و شهروند نامیده می شوند.

بازی مافیا در دو فاز شب و روز برگذار می شوند.

مافیا ها در شب معمولا می توانند یک نفر از شهروندان را با شلیک تفنگ بکشند.

و در روز با رای گیری که هم مافیا ها در آن شرکت دارند و هم شهروندان می توانند یک نفر را از گردونه بازی خارج کنند.

تعداد بازیکنان از 7 تا 50 نفر متغییر است. هدف بازی مافیا پیدا کردن مافیا های شهر هستند و به بیرون هدایت کردن آنها به بیرون از بازی است.

این بازی مافیا با بازی مافیا کامپیوتر متفاوت است و این نوع بازی مافیا به بازی مافیا کلاسیک شهرت دارد.

تاریخچه بازی مافیا

دیمیتری دیویدف روسی به عنوان سازنده این بازی معرفی شده‌است.

به گفتهٔ وی، اولین بار مافیا در بهار ۱۹۸۶ در بخش روانشناسی دانشگاه دولتی مسکو بازی شده‌است و سپس در کلاس‌های درس، خوابگاه‌ها و اردوگاه‌های تابستانی دانشگاه مسکو پخش شده‌است.

شبکه خبری وایرد (Wired) هم ساخت این بازی را به دیویدف نسبت می‌دهد اما تاریخ اولین بازی را سال ۱۹۸۷ می‌داند. این بازی به سرعت در سایر مدارس و دانشگاه‌های شوروی محبوبیت پیدا کرد.

در دهه ۱۹۹۰، این بازی به اروپا و پس از آن به ایالات متحده آمریکا راه یافت.

نقش های بازی شبهای مافیا

بازی مافیا انواع مختلفی از نقش ها را دارد و بسته به تعداد افراد و کارت هایی که وجود دارد در انواع مختلفی بازی می شود.

  1. گروه مافیا : دزد ؛ گاد فادر ؛ ناتاشا ؛ دکتر لکتر ؛ جوکر ؛ تروریست ؛مذاکره کننده ؛ مافیا های ساده و… است.
  2. گروه شهروندان : گروه شهروندان همیشه 2 برابر تعداد مافیا هست و شامل نقش های نانوا ؛ دکتر ؛ شهردار ؛ کشیش ؛ معجزه گر ؛ کارآگاه و… است.

خرید آنلاین بازی شب های مافیا

خرید بازی مافیا

برای خرید آنلاین بازی شب های مافیا می توانید هرکدام از انواع بازی شب های مافیا را به سبد خرید خود اضافه کنید و سپس روی گزینه تسوی حساب کلیک کنید و مبلغ مورد نظر را از طریف درگاه پرداخت آنلاین پرداخت کنید و سفارش سما توسط تیم فروش فروشگاه گین خونه از طریق پست یا پیک موتوری (مخصوص شهر تهران) ارسال می شود

قوانین بازی مافیا

همانطور که در بالا گفته شده در بازی شبهای مافیا دو فضا وجود دارد یکی فاز شب یکی فاز روز  و در ضمن یک نفر به عنوان گرداننده بازی وجود دارد که وظیفه گرداندن بازی را دارد.

تمام بازیکنان در فاز شب چشمان خود را می بندند و بعد گرداننده گروه مافیای شهر را بیدار می کند و سپس مافیا ها با مشورت یکدیگر یکی از شهروندان را می کشند. و….

زمان بازی 60 -90 دقیقه است.

این بازی مناسب رده های سنی 10 سال به بالا هست.

نوع بازی کارتی است.

تاس در بازی : ندارد

برای آموزش بازی مافیا می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

محتوای جعبه  بازی فکری مافیا

بازی شب های مافیا

محتوای جعبه های مافیا شامل کارت های بازی است که برای دو گروه شهروندان و گروه مافیایی است.

بازی مافیا خارجی

اصل بازی مافیا خارجی است ولی با توجه به تعداد افراد و امکانات می توان آن را شخصی سازی کرد و در واقغ بازی مافیا خارجی با بازی هایی که در ایران داریم فرقی ندارد فقط نقش ها و قوانین کم و زیاد می شوند.

خرید کارت بازی مافیا

خیلی از مشتریان از ما می پرسند که فرق بازی مافیا با کارت های بازی مافیا چست؟ در جواب باید این را بگوییم که فرقی بین بازی مافیا و کارت های بازی مافیا وجود ندارد و بعضی جعبه ها علاوه بر کارت های بازی یکسری متعلقات دیگر همراه بازی وجود دارد ولی پایه ی همه ی بازی های مافیا بر اساس کارت ها هست. و بازی مافیا یک بازی کارتی می باشد.

دفترچه راهنمای بازی شب های مافیا (بازی مافیا pdf )

برای آموزش بازی مافیا و دانلود دفترچه راهنمای آن به شکل pdf می توانید از طریق لینک زیر اقدام به دانلود آن بکنید.

بازی شهروند و مافیا

بازی و شهروند و مافیا در واقع همان بازی مافیا یا شب های مافیا می باشد که در بعضی جمع های دوستانه به بازی شهروند و مافیا هم معروف است.

منو اصلی